155/70-13 RIKEN SNOWTIME

155/70-13 RIKEN SNOWTIME

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155

AR: 70

RD: 13

LI: 75

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 100
  • 2,050 мкд.