235/35R19 91Y INTENSA UHP 2 XL FP

235/35R19 91Y INTENSA UHP 2 XL FP

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 235

AR: 35

RD: 19

LI: 91

SI: Y

Дизајн: 

INTENSUHP2

Segment: 
SUMMER UHP
Гуми
SW. 235
AR. 35
RD. 19

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: Produkt 98
  • Достапност: 100
  • 5,300 мкд.