155/70R13 75T PERFECTA

155/70R13 75T PERFECTA

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155     

AR: 70

RD: 13

LI: 75

SI: T

Дизајн: 

PERFECTA

Segment: 

SUMMER STANDARD

    

Гуми
SW. 155
AR. 70
RD. 13

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: Produkt 09
  • Достапност: 100
  • 2,100 мкд.