155/65R13 73T PERFECTA

155/65R13 73T PERFECTA

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155

AR: 65

RD: 13

LI: 107

SI: H

Дизајн: 

PERFECTA

Segment: 
SUMMER STANDARD


Гуми
SW. 155
AR. 65
RD. 13

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: Produkt 22
  • Достапност: 100
  • 2,150 мкд.