165/60R14 75H INTENSA HP

165/60R14 75H INTENSA HP

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 165

AR: 60

RD: 14

LI: 75

SI: H

Дизајн: 

INTENSAHP

Segment: 
SUMMER H RATED
Гуми
SW. 165
AR. 60
RD. 14

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: Produkt 45
  • Достапност: 100
  • 3,050 мкд.