155/65R14 75T EFFIGRIP COMPACT

155/65R14 75T EFFIGRIP COMPACT

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155

AR: 65

RD: 14

LI: 75

SI: T

Гуми
SW. 155
AR. 65
RD. 14

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Goodyear
  • Код на производот: GOODYEAR
  • Достапност: 100
  • 3,050 мкд.