165/65R14 79T EFFIGRIP COMPACT

165/65R14 79T EFFIGRIP COMPACT

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 165

AR: 65

RD: 14

LI: 79

SI: T

Гуми
SW. 165
AR. 65
RD. 14

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Goodyear
  • Код на производот: GOODYEAR
  • Достапност: 100
  • 3,050 мкд.