155/80R13 79T EFFECTA +

155/80R13 79T EFFECTA +

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155     

AR: 80

RD: 13

LI: 79

SI: T

Дизајн: EFFECTA+

Segment: 

SUMMER STANDARD

Гуми
Марка SAVA
Сезона Летна
SW. 235
AR. 40
RD. 18
LI. 95
SI. Y
Дизајн INTENSUHP2
Сегмент SUMMER UHP
FE. C
WG. A
EN. 68

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: 155/80R13 79T EFFECTA +
  • Достапност: 100
  • 2,400 мкд.