145/80R13 75T EFFECTA +

145/80R13 75T EFFECTA +

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 145     

AR: 80

RD: 13

LI: 75

SI: T

Дизајн: EFFECTA+

Segment: 

SUMMER STANDARD

    
Гуми
SW. 145
AR. 80
RD. 13

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: 145/80R13 75T EFFECTA +
  • Достапност: 100
  • 2,250 мкд.