145/70R13 71T EFFECTA +

145/70R13 71T EFFECTA +

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 145     

AR: 70

RD: 13

LI: 71

SI: T

Дизајн: EFFECTA+

Segment: 

SUMMER STANDARD

    

Гуми
SW. 145
AR. 70
RD. 13

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Sava
  • Код на производот: Produkt 08
  • Достапност: 100
  • 2,050 мкд.