225/45R17 94Y PRESTO UHP 2 XL FP

225/45R17 94Y PRESTO UHP 2 XL FP

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 225

AR: 45

RD: 17

LI: 94

SI: Y

Гуми
SW. 225
AR. 45
RD. 17

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Debica
  • Код на производот: DEBICA
  • Достапност: 100
  • 3,850 мкд.