185/75R16C 104/102R ECONODRIVE

185/75R16C 104/102R ECONODRIVE

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 185

AR: 75

RD: 16

LI: 104/102

SI: R

Гуми
SW. 185
AR. 75
RD. 16

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Dunlop
  • Код на производот: DUNLOP
  • Достапност: 100
  • 6,450 мкд.