205/75R16C 113/111R ECONODRIVE

205/75R16C 113/111R ECONODRIVE

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 205

AR: 75

RD: 16

LI: 113/111

SI: R

Гуми
SW. 205
AR. 75
RD. 16

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Dunlop
  • Код на производот: DUNLOP
  • Достапност: 100
  • 8,000 мкд.