215/60R16C 103/101T ECONODRIVE

215/60R16C 103/101T ECONODRIVE

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 215

AR: 60

RD: 16

LI: 103/101

SI: T

Гуми
SW. 215
AR. 60
RD. 16

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Dunlop
  • Код на производот: DUNLOP
  • Достапност: 99
  • 7,850 мкд.