195/50R15 82H MULTICONTROL

195/50R15 82H MULTICONTROL

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 195

AR: 50

RD: 15

LI: 82

SI: H

Гуми
SW. 195
AR. 50
RD. 15

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Fulda
  • Код на производот: FULDA
  • Достапност: 97
  • 3,650 мкд.