145/80R13 ROAD

145/80R13 ROAD

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 145

AR: 80

RD: 13

SI: T

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 98
  • 1,800 мкд.