205/50ZR16 ROAD PERFORMANCE

205/50ZR16 ROAD PERFORMANCE

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 205

AR: 50

RD: 16

 LI: 87

 SI: W

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 100
  • 2,950 мкд.