195/60-16 RIKEN ROAD PERFORMANCE

-11% 195/60-16 RIKEN ROAD PERFORMANCE

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 195

AR: 60

RD: 16

LI: 89

SI: V

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 4
  • 2,850 мкд.
  • 2,550 мкд.