175/55-15 RIKEN ROAD

-15% 175/55-15 RIKEN ROAD

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 175

AR: 55

RD: 15

LI: 77

SI: H

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 4
  • 2,400 мкд.
  • 2,050 мкд.