225/70-15C WINDFORCE MILEMAX

-10% 225/70-15C WINDFORCE MILEMAX

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 225

AR: 70

RD: 15

SI: C

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Windforce
  • Код на производот: WINDFORCE
  • Достапност: 100
  • 3,700 мкд.
  • 3,330 мкд.