215/65-16C RIKEN CARGO

-10% 215/65-16C RIKEN CARGO

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 215

AR: 65

RD: 16

SI: C

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Riken
  • Код на производот: RIKEN
  • Достапност: 98
  • 4,450 мкд.
  • 4,000 мкд.