175/70-14 DAYTON TOURING 2

-10% 175/70-14 DAYTON TOURING 2

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 175

AR: 70

RD: 14

LI: 84

SI: T

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Dayton
  • Код на производот: DAYTON
  • Достапност: 4
  • 2,400 мкд.
  • 2,160 мкд.