225/50-17 XL DAYTON TOURING 2

-10% 225/50-17 XL DAYTON TOURING 2

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 225

AR: 50

RD: 17

LI: 98

SI: Y

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Dayton
  • Код на производот: DAYTON
  • Достапност: 100
  • 4,150 мкд.
  • 3,730 мкд.