175/70-14 XL FULDA ECO CONTROL

-10% 175/70-14 XL FULDA ECO CONTROL

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 175

AR: 70

RD: 14

LI: 84

SI: T

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Fulda
  • Код на производот: FULDA
  • Достапност: 4
  • 3,400 мкд.
  • 3,050 мкд.