155/70-13 FULDA ECO CONTROL

-15% 155/70-13 FULDA ECO CONTROL

avtogumi.info

Продажба на секаков вид на ГУМИ

SW: 155

AR: 70

RD: 13

LI: 75

SI: T

Напиши коментар

Note: HTML не е преведен!
    Лошо           Добро

Достава

Вршиме достава низ цела Македонија

Најдобри во Македонија

Од секогаш најдобри на пазарот

  • Производител: Fulda
  • Код на производот: FULDA
  • Достапност: 10
  • 2,400 мкд.
  • 2,050 мкд.